Wyszukiwarka
Subskrypcja

O firmie

Poznaj nas

Jesteśmy jedną z największych polskich firm - wyspecjalizowanych w produkcji mebli relaksacyjnych.

Od wielu lat dostarczamy trwałe, stylowe i ergonomiczne rozwiązania, z których korzystają firmy i osoby prywatne - zarówno w kraju, jak i za granicą.

Od samego początku istnienia naszej firmy przyświecał nam wyłącznie jeden cel, aby produkować meble i pufy tak wygodne i solidne, z jakich sami chcielibyśmy korzystać na co dzień.

Czy to nam się udało?

O tym najlepiej świadczą konkretne wyniki oraz opinie dotychczasowych klientów.

  • Za nami ponad 100.000 sztuk wyprodukowanych puf i mebli i blisko tysiąc unikalnych projektów, które znalazły swoje miejsca we wnętrzach aż 50.000 przedsiębiorstw oraz domów.

Dysponujemy odpowiednimi zapasami, a także elastycznymi mocami produkcyjnymi, dzięki którym większość naszych produktów wysyłamy w ciągu 1 dnia od otrzymania zamówienia.

  • Nasi odbiorcy cenią nas za bogaty wybór, pełne zrozumienie ich potrzeb, sprawną i profesjonalną obsługę, a także legendarną jakość naszych produktów.

Posiadamy wszelkie niezbędne atesty, a nasze wyroby produkujemy wyłącznie na bazie doskonałej jakości surowców - w tym ekologicznej skóry (z atestem PZH) oraz tkanin dostarczanych przez zaufanych dostawców.

O firmie - Galeria 4